SHEVAWeby přátel

Každý jsme originál, ale chováme se jako kopie

          Mnohdy si člověk neuvědomuje, jak šikovní a kreativní, inspirující a tudíž krásní, lidé kolem něj jsou. Protože jsme velmi často nevědomě, ale i vědomě zahlušeni svými vlastními starostmi, potřebami, touhami a pudy. Snažíme se být originály, abychom vynikly před druhými. Nevšimneme si moc lidí kolem sebe. Možná ze strachu. Že by se kamarád, kolega, soused mohl mít líp. Pro chtění být uznávanější, krásnější než ten druhý často kopírujeme někoho dalšího.

          Nezvratným faktem je, že každý z nás jsme originál a už větším originálem být nemusíme a možná ani nemůžeme být. Ale proč se nepodívat kolem sebe, nevyslechnout, nepodpořit nadání, nápad kamaráda, kolegy, souseda. Ze začátku společně nést to riziko ze zklamání třeba z nezdaru. A po čase se společně radovat s úspěchu.

          Já sám osobě jsem dost nešikovný člověk, ale o to víc obdivuji lidi, co něco umí, nebo se snaží naučit se něco nového. Už několikrát mě potěšil úspěch nebo radost lidí, kterým jsem řekl svůj názor, myšlenku. A oni to zkusili. A ono se to nakonec podařilo. Byť jsem to já sám nevytvářil a nemohu to považovat za své, mohl jsem se radovat s nimi.

          Závěrem toho psycho úvodu pro odkaz WEBY PŘÁTEL, kdy mě zasáhla touha vám něco převratného sdělit, prosím klikněte na odkazy TEREZKA nebo VENDY, zatím. Dvě slečny, které stojí za to sledovat, čím se zabývají a o čem přemýšlejí, jak jim to jde, ale i třeba nejde. Výsledek není na prvním místě. Tam má být podpora, povzbuzení, motivace a inspirace. To si od sebe navzájem zasloužíme všichni.

          Děkujeme, že jste nám věnovali svůj čas.